Temperatura wody w basenie

Większość ludzi uważa, ciepłej wody odkryty powyżej 21o C. Latem, w naszych warunkach, możliwe jest osiągnięcie tych temperatur podczas pływania od połowy czerwca do połowy sierpnia. Ucieczkę ciepła i nocna wody chłodzącej może być czasowo ograniczyć arkusze kryjące. Żagle słoneczne również przyspieszyć podgrzewanie wody w basenie w czasie intensywne działanie promieni słonecznych. Pływanie sezon, te dodatki będą nam udoskonalić, ale rozszerzyć go do nas

Wyższy efekt termiczny do ogrzewania wody i ograniczenia chłodzenia zapewnia pokrycia dachu. Obudowa wykonana jest z puli stabilizowanych filmów jakości, które w lecie można też wspiąć temperatura 60o C Nawet w słabym świetle słonecznym prowadzi do znacznego ogrzewania basenu pływackiego i wody przez wody. W sezonietemperatura wody osiąga 26-29o C. Zadaszenie na basen pozwalają ciepły basen od maja do końca września – przedłużyć sezon o prawie 150 %.

Jeśli chce mimo dobrych efektów dachowe podgrzewanie wody w basenie za pośrednictwem kolektorów słonecznych, może zmniejszyć swoją powierzchnię. Ogólnie, stwierdza się, że odsłonięte baseny ogrodowe powinny być płaskie panele słoneczne jest w przybliżeniutaka sama jak powierzchnia wody w basenie. Swimming pool osłonę granicy wody chłodzącej i zmniejsza potrzebę paneli słonecznych na pół okolicy basenu.

Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.