Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi – zadaszenie na basen

Możemy obsłużyć Instalacja siebie?
Instalacji (patrz instrukcja) jest bardzo proste. Jeśli opanujesz miejsce na budowę przenośne nadmuchiwane basen lub czy kiedykolwiek konsultacje z instalacji mebli skandynawskich, być pewien, że można obsługiwać z naszego dachu.

Co to jestzadaszenie pakowane do dostawy? Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.
Cały zestaw do położenia pokrycia dachowego jedodáváno owinięte w folię, każdy łuk jest pakowane oddzielnie. Wszystko, co jest dostarczana do żeglugę opakowanego w pudełka o wielkości 210 cm x 50 cm x 25 cm, o masie 35-55 kg, w zależności od wielkości basenu. Waga w zależności od wielkości szafy opcji, patrz podstron.

Trudno dachowe uchylone dostępu do basenu?
Poprzez zrównoważenie niezabezpieczonej struktury dachowe otworzy ( podnieś ) idzieci w wieku 5 lat .

Mamy kilka kotów, nerozdrápou nam sfilmować na dachu?
To oczywiście nie można wykluczyć, lecz z obu stron żebra ochrony powlekanej tkaniny z niebieskiego poliestru z wykończeniem wodoodpornego. Zasięgu kotów więcfilm może być może tylko na ograniczonym obszarze, w którym żebra zbiegają się połączenia.

Podgrzewa wodę w basenie lub dachu jest wymagane do korzystania z kolektorów słonecznych?
Tak dzięki przezroczystej folii na całej dachu kopułowy Tropika bez elementów cieniujących, wodę ogrzewa się ciepłym powietrzu pod osłoną. Podgrzewania wody w basenie, więc to pomaga, jeślifalujący wody – po zwolnieniu filtracji.
Jeśli chcesz mieć w lecie na wodzie cieplejszej niż 27-29 stopni, może być stosowany jako uzupełnienie do kolektorów słonecznych. Zamiastzalecany rozmiar powierzchni kolektora jest taki sam poziom jak w basenie powinna wystarczyć powierzchni kolektora połowę.

Dach możnaotworzyć na całkowicie swobodną widzenia podczas pływania?
Pełny dach przesuwany Tropika jest powszechne . Dach Composite obok basenu ma wysokość około 35-40 cm. Otwiera z jednej strony.

Jak wiele większą średnicę powinien mieć dachu niż średnia puli?
Po otwarciudachu hit wnętrza magazynów foliowych. Zaleca przestrzeń wokół krawędzi basenu min. 25 cm – czyli. wybranie 50 cm średnicy większej niż średnica basenu dachu. Dla terenów powyżej baseny muszą liczyć się z wolą górnej krawędzi basenu (niemasy). Dlatego przygotowaliśmy dodatkowy rozmiar Tabela wysokości dachu oraz średnicę basenie.

Możliwe jest pozostawić obudowę basen przez zim? Jeślibasen jest zamknięty, mogą wytrzymać obciążenia śniegiem?
Tak, dach może zostawić je przez cały rok, ale zawsze otwarty. Należy pamiętać, że zamrożenie dachu nie mogą być zmieniane, może to spowodować pogorszenie folii.
Zadaszenie nie jest przeznaczony dla obciążenia śniegiem. Po kilku „Snow tydzień” należy otwierać obudowy. Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne nie są objęte obciążenia śniegiem.

Nie będzie grad, aby przebić folię?
Nie zauważyłem tego problemu. Film jestmocny, elastyczny. Przebicie spowodowane przez grad lub deszcz jest prawdopodobne.
W ostatnich latach, żaden z naszych klientów nie rozwiąże problemu naruszeń mechanicznych. Jeśli nadal ma mechaniczne rozerwanie folii, gdy twoje działania w pobliżu basenu, prosimy o kontakt z nami, pomożemy Ci naprawy jakości!

Chcę użyć dachu basenu znajduje się w domku, które nie mieszkają na stałe. Jest to możliwe do demontażu zimę? Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.
Montaż i instalacja plandek są proste z naszego produktu oraz wybranego systemu pozwala na ewentualne demontaż w celu przechowywania w bezpiecznych obszarów.

Możemy opuścić obudowę przez zimę leżał otwarty przy basenie?
Tak, pokrycie dachowe może wytrzymać działanie warunków pogodowych przez cały rok. Przednadejściem mrozów należy otwierać obudowy. Konstrukcja nie nadaje się do dodatkowego obciążenia śniegiem albo szronu na wewnętrznej stronie dachu.

Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.