Zadaszenie TROPIKO

Zadaszenie na basen TROPIKO przeznaczona jest do puli dachowe stojąc na powierzchni lub częściowo lub całkowicie zagłębionym w ziemi. Zadaszenie na basen TROPIKO jest przeznaczony do basenów do 5 m średnicy prosty, ale solidna konstrukcja sprawia, że ​​jest bardzo łatwy w obsłudze z dachów wszystkich rozmiarach. Zadaszenie na basen TROPIKO dostarczane średnicy 3,6 m, 4,2 m, 5,5 m, 5,0 m.

Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.

Montaż dachów nie wymaga żadnych zmian konstrukcyjnych. W porównaniu z kolektorów słonecznych do ogrzewania wody z basenu na dachu sięga zasadniczo ten sam efekt, podnosząc temperaturę wody w basenie w podobnym koszcie. Z dachu dodatkowo otrzymują dodatkowe korzyści. Zadaszenie na basen poprawi klimat nad woda zwiększa komfort kąpieli i znacznie zwiększa czystość wody i środowiska basenu. Bardzo uratuje basen konserwacji.

W trakcie rozwoju, nacisk położono na możliwość 100% pokrycia otwartego dla niezakłóconego kąpieli pod letnim niebem.

Struktura pokrycia dachowe z rurek aluminiowych ukształtowanych obróbka powierzchniowa anodowanie.Wybrana konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość i łatwą obsługę. Struktura rozciąga szczególną warstwę jasne połysku, która jest odporna na działanie promieniowania UV. Dzięki wysokiej przezroczystości, więc nie ma uczucie obudowie lub w przypadku ściskania pokrywki. Zadaszenie na basen dolne krawędzie naszych taśm ochronnych niebieskiego poliestru z wykończeniem wodoodpornego. Jednostronne otwarcie jest rozwiązany unikalnie zaprojektowane wspólne segmentów własne biuro projektowe.

Montaż zadaszenie na basen nie wymaga budowy lub krajobrazu.